Facebook
Nasza oferta

Mobilna wulkanizacja A2 – profesjonalne usługi na wysokim poziomie

Podróżowanie samochodem często wiąże się z z uszkodzeniem ogumienia. Dla wielu osób wymiana przebitej opony jest bardzo kłopotliwym zadaniem. Na szczęście dziś każdy kierowca może skorzystać z pomocy doświadczonych pracowników serwisu ogumienia. Mobilna wulkanizacja A2 świadczy usługi usługi na wysokim poziomie. Wystarczy zadzwonić do serwisu, a fachowcy przyjadą na miejsce i w błyskawicznym tempie usuną awarię.

Mobilna wulkanizacja A2 – ekspresowa wymiana opon w wielu pojazdach

Mobilna wulkanizacja to taka usługa z której może skorzystać każdy kierowca, który w czasie podróży doświadczy awarii koła samochodowego. Obejmuje ona wymianę ogumienia w każdym miejscu wskazanym przez klienta. Z pomocy serwisu mogą skorzystać wszyscy  właściciele samochodów osobowych. Na życzenie klienta ogumienie jest także naprawiane oraz wymieniane w:

 

– maszynach drogowych

– samochodach ciężarowych

– maszynach przeznaczonych do realizacji poszczególnych prac budowlanych

Mobilna wulkanizacja – usługi na wysokim poziomie

Mobilna wulkanizacja A2 to  usługi wykonywane bardzo szybko, sprawnie oraz zawsze na czas. Firma dysponuje specjalnymi pojazdami, które są wyposażone w nowoczesny sprzęt umożliwiający przeprowadzanie zarówno standardowych, jak i najbardziej skomplikowanych usług wulkanizacyjnych bezpośrednio na trasie lub w domu klienta. Na jej wyposażeniu znajdują się wszystkie niezbędne narzędzia i urządzenia, które umożliwiają bardzo szybką realizację zleceń. Pośród wielu z nich można wymienić:

– przenośne klucze udarowe, które to są niezbędne do szybkiego odkręcania i przykręcania koła

– kompresory, dzięki którym można skuteczne pompować koła w ekspresowym tempie

Zakres świadczonych usług jest bardzo szeroki. Obejmuje on:

– naprawę i wymianę ogumienia we wszystkich samochodach

– wyważanie ogumienia w terenie

– mobilny serwis opon w zestawach TIR

 Usługi te są świadczone w trybie całodobowym przez siedem dni w tygodniu.