Facebook
Nasza oferta

Mobilna wulkanizacja TIR DK 50 w Serwisie Opon 24h dla klientów biznesowych

Stan polskich dróg oraz poboczy pozostawia wiele do życzenia. Dlatego jeśli jesteś kierowcą możesz borykać się z różnymi awariami np.  uszkodzonymi oponami lub felgami.  Jeżeli i Tobie przydarzyła się awaria, koniecznie skorzystaj z usług mobilnej wulkanizacji DK 50, które świadczymy w Serwisie Opon 24h.

Gdzie działa mobilna wulkanizacja TIR DK 50?

Wykonujemy usługi w województwie mazowieckim, działamy na drogach i autostradach: A2, S2, S8, S7, DK 50, DK 14, DK 70. Naszą ofertę kierujemy do partnerów biznesowych, którzy prowadzą firmy w sektorach: budowlanym, rolniczym oraz transportowym.

Jakie usługi świadczymy w naszym Serwisie Opon 24h

Wśród usługi które wykonujemy znajdują się:

Czym się wyróżnia mobilna wulkanizacja TIR DK 50?

Mobilna wulkanizacja TIR DK 50 Serwis Opon 24h to nie tylko dojazdy do klienta. Wykonujemy takie same usługi, którymi zajmuje się warsztat samochodowy stacjonarny. Dojeżdżamy na miejsce i w czasie ustalonym z klientem, następnie wymieniamy uszkodzone części. Jeśli nie jest to możliwe zabezpieczamy pojazd, który uległ awarii i zawozimy części, które uległy awarii do naprawy. To powoduje, że naprawa auta przebiega szybko i sprawnie.  Dla naszych klientów możliwość skorzystania z mobilnej wulkanizacji DK 50 oznacza wygodę. Dlatego, że nie muszą stać w długich kolejkach w warsztatach samochodowych.

Sprawdź ofertę dostępną w Serwisie Opon 24 h mobilnej wulkanizacji DK 50 i skorzystaj z nich jak najszybciej. Potrzebujesz fachowej porady? Skontaktuj się z nami jak najszybciej.

Call Now Button