Facebook
Nasza oferta

Szybka mobilna wulkanizacji TIR DK 718 w Serwisie Opon 24h

Czy potrzebujesz skorzystać z punktu wymiany opon, ale nie masz ochoty czekać na swoją kolej? Skorzystaj z usług Serwisu Opon 24h, w którym zajmujemy się także mobilną wulkanizacją DK 718.

Mobilna wulkanizacja TIR DK718 – oszczędzaj swój czas

Korzystając z naszych usług szybko i bezproblemowo wymienisz opony lub naprawisz auto. Wystarczy, że zadzwonisz, a my przyjedziemy we wskazane przez Cie miejsce oraz o ustalonej godzinie. Wymiana części np. opon przebiega identycznie jak w stacjonarnym warsztacie samochodowym. Jeśli wymiana nie jest możliwa na miejscu, wtedy zabezpieczamy auto i zabieramy uszkodzoną część. Następnie przywozimy naprawioną i montujemy ją. Zaoszczędzasz czas, ponieważ nie musisz stać w długich kolejkach w warsztacie samochodowym.

Mobilna wulkanizacja TIR DK718 – skuteczna pomoc w przypadku nagłej awarii

Decydując na usługi mobilnej wulkanizacji DK718, naprawimy Ci usterkę w trasie. Dzięki temu nie będziesz musiał zamawiać lawety i korzystać ze stacjonarnego serwisu samochodowego. W przypadku możliwości naprawy pojazdu niemal natychmiast zostanie przywrócona sprawność pojazdu.

Mobilna wulkanizacja TIR DK718 – do kogo kierujemy naszą ofertę?

W Serwisie Opon 24 h obsługujemy partnerów biznesowych : rolników, firm budowlanych oraz transportowych.  Usługi mobilnej wulkanizacji DK718 świadczymy na terenie Województwa Mazowieckiego. Obsługujemy drogi i autostrady: A2, S2, S8, S7, DK 50, DK 14, DK 70. Oprócz tego proponujemy także:

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Masz wątpliwości? Skontaktuj się z nami jak najszybciej.

Call Now Button