Facebook
Nasza oferta

Mobilna wulkanizacja Janki

Firmy transportowe, budowlane czy gospodarstwa rolne nie muszą już być uzależnione od lokalnych wulkanizatorów. Dzięki nowym technologiom serwis opon stał się o wiele bardziej mobilny. Dzięki temu każdy przedsiębiorca może nawiązać stałą współpracę z wulkanizacją, która odpowiada mu najbardziej. Pod względem jakości świadczonych usług, jak również ich cen. Właśnie dlatego MOBILNA WULKANIZACJA 24H Przemysław Wojciechowski nie ma sobie równych na Mazowszu.

Bogate doświadczenie

Wieloletnia działalność w branży procentuje osiągnięciem mistrzostwa w swoim fachu. Chodzi o biegłość w zakresie związanym ze zmianą i naprawą ogumienia. Liczy się również organizacja logistyczna. Przekłada się to bezpośrednio na czas działania. Jeżeli komuś potrzebna jest mobilna wulkanizacja Janki przykładowo stanowią punkt, do którego jesteśmy w stanie dotrzeć nawet w ciągu 20 minut. Niezależnie od pory dnia czy nocy, ponieważ świadczymy swoje usługi całodobowo. To niezwykle istotne w przypadku niespodziewanych awarii. Czas obsługi skracamy do minimum nieosiągalnego dla stacjonarnych serwisów. Świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy przestój oznacza dla naszego kontrahenta wymierne straty.

Szeroka oferta

Specjalizujemy się w usługach wulkanizacyjnych dla branży transportowej, przede wszystkim dla TIR-ów. Jeśli niezbędna jest mobilna wulkanizacja Janki jako duże centrum logistyczne wymaga serwisowania opon właśnie samochodów ciężarowych i naczep. Nasze możliwości jednak na tym się nie kończą. Kooperujemy z wieloma firmami budowlanymi oraz farmami. Naprawiamy, regenerujemy i wymieniamy ogumienie ciężkich maszyn. Takich jak koparki, buldożery, kombajny czy traktory. Przy tym jesteśmy w stanie dotrzeć w każdy zakątek Mazowsza.