Facebook
Nasza oferta

Mobilna wulkanizacja TIR Janki

Firmy transportowe, budowlane czy gospodarstwa rolne nie muszą już być uzależnione od lokalnych wulkanizatorów. Dzięki nowym technologiom serwis opon stał się o wiele bardziej mobilny. Dzięki temu każdy przedsiębiorca może nawiązać stałą współpracę z wulkanizacją, która odpowiada mu najbardziej. Pod względem jakości świadczonych usług, jak również ich cen. Właśnie dlatego MOBILNA WULKANIZACJA TIR 24H Przemysław Wojciechowski nie ma sobie równych na Mazowszu.

Bogate doświadczenie

Wieloletnia działalność w branży procentuje osiągnięciem mistrzostwa w swoim fachu. Chodzi o biegłość w zakresie związanym ze zmianą i naprawą ogumienia. Liczy się również organizacja logistyczna. Przekłada się to bezpośrednio na czas działania. Jeżeli komuś potrzebna jest mobilna wulkanizacja Janki przykładowo stanowią punkt, do którego jesteśmy w stanie dotrzeć nawet w ciągu 20 minut. Niezależnie od pory dnia czy nocy, ponieważ świadczymy swoje usługi całodobowo. To niezwykle istotne w przypadku niespodziewanych awarii. Czas obsługi skracamy do minimum nieosiągalnego dla stacjonarnych serwisów. Świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy przestój oznacza dla naszego kontrahenta wymierne straty.

Szeroka oferta

Specjalizujemy się w usługach wulkanizacyjnych dla branży transportowej, przede wszystkim dla TIR-ów. Jeśli niezbędna jest mobilna wulkanizacja  TIR Janki jako duże centrum logistyczne wymaga serwisowania opon właśnie samochodów ciężarowych i naczep. Nasze możliwości jednak na tym się nie kończą. Kooperujemy z wieloma firmami budowlanymi oraz farmami. Naprawiamy, regenerujemy i wymieniamy ogumienie ciężkich maszyn. Takich jak koparki, buldożery, kombajny czy traktory. Przy tym jesteśmy w stanie dotrzeć w każdy zakątek Mazowsza.

Call Now Button