Facebook
Nasza oferta

Mobilna wulkanizacja TIR S7 – usługi na wysokim poziomie

Jazda samochodem często wiąże się z przebiciem ogumienia czy uszkodzeniem koła. Taka usterka jest dla wielu osób bardzo kłopotliwa. Gdy dojdzie do niej na drodze ekspresowej S7, to  wówczas z pomocą przychodzi mobilny serwis wulkanizacyjny. Wystarczy zadzwonić, a doświadczeni i kompetentni fachowcy przyjadą czym prędzej w wyznaczone miejsce i w błyskawicznym tempie uporają się z awarią koła.

 Mobilna wulkanizacja TIR S7 – zakres świadczonych usług

Wulkanizacyjny serwis mobilny to usługa skierowana do szerokiego gron odbiorców. Może z niej skorzystać każdy kierowca, który podczas podróży doświadczy awarii koła samochodowego. Mobilna wulkanizacja TIR S7 świadczy usługi na wysokim poziomie, a ich zakres jest bardzo szeroki.

Obejmują one wymianę ogumienia w każdym miejscu wskazanym przez klienta. Na życzenie każdego klienta ogumienie jest naprawiane oraz wymieniane w:

– maszynach drogowych

– pojazdach rolniczych

– samochodach ciężarowych TIR

– maszynach przemysłowych

– maszynach budowlanych

Mobilna wulkanizacja TIR – szybkie i sprawne usługi na czas

Usługi w zakresie mobilnej wulkanizacji są świadczone przez doświadczonych oraz kompetentnych fachowców. Mogą oni pochwalić bardzo dobrymi umiejętnościami, rozległą wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem branżowym. Dzięki temu realizują wszystkie zlecenia w niezwykle dokładny oraz szybki sposób. Posiadają oni do dyspozycji nowoczesny sprzęt oraz takie narzędzia, które w dużym stopniu usprawniają wykonywanie zleceń.

Naprawa oraz wyważanie opon odbywa się na trasie bez potrzeby udawania się do warsztatu stacjonarnego. Zakres świadczonych usług obejmuje:

– wulkanizację z dojazdem w wyznaczone miejsce

– mobilny serwis opon TIR

– naprawę opon na miejscu zdarzenia

Wszystkie usługi są świadczone zawsze na czas. Można z nich skorzystać w trybie całodobowym przez siedem dni w tygodniu.

Call Now Button