Facebook
Nasza oferta

Opony do samochodów dostawczych

Samochody dostawcze wymagają użycia specjalnych opon o większej odporności na obciążenia, lepszej wytrzymałości. W zależności od potrzeb, w naszej ofercie możesz znaleźć praktycznie każdy rodzaj opon do samochodów dostawczych, jak i usługi wulkanizacyjne z nimi związane. Dzięki temu możemy pomóc Ci w awaryjnych sytuacjach, a także przy standardowej sezonowej wymianie opon. Sprawdź, jakie opony do samochodów dostawczych są w naszej ofercie i który produkt spełni Twoje potrzeby.

Dobre opony do samochodów dostawczych na miarę potrzeb

Dwudziestoczterogodzinny serwis opon ma w swojej ofercie opony do samochodów dostawczych i busów, które sprostają większym obciążeniom roboczym praktycznie każdego dnia. To indeks nośności opon decyduje o przeznaczeniu. Opona może mieć dodatkowe oznaczenie typu:

Mogą być to opony sezonowe: letnie lub zimowe albo typu all seasons, czyli wielosezonowe. Oczywiście podobnie jak w przypadku opon do samochodów osobowych, także modele do dostawczaków czy busów mogą mieć zróżnicowane rozmiary –  średnicę, profil, szerokość. Oprócz tego modele różnią się bieżnikiem, indeksem prędkości, a także parametrami takimi jak opór toczenia, przyczepność na wybranych rodzajach nawierzchni czy hałas zewnętrzny.

Wybierając opony do samochodów dostawczych czy busów należy zwrócić uwagę na kompleksową obsługę – dobór właściwego modelu, założenie na koła, wyważanie. Tylko kompleksowe podejście do usług wulkanizatora pozwala zagwarantować najwyższy poziom bezpieczeństwa w późniejszym użytkowaniu pojazdu. Dlatego postaw na nasze profesjonalne usługi – fachowość i doświadczenie oraz dostępność na miejscu i w mobilnej formie.

Call Now Button