Facebook
Nasza oferta

Wytrzymałe opony do samochodów ciężarowych w Serwisie Opon 24h

Jeśli wykonujesz zawód kierowcy międzynarodowego i często przemieszczasz się, może zdarzyć Ci się, że przebije się opona.  To jedna z najczęstszych awarii, która może przytrafić się podczas jazdy samochodem ciężarowym, wystarczy nierówna nawierzchnia. Możesz szybko rozwiązać ten problem i skorzystać z mobilnej wulkanizacji w Serwisie Opon 24h. Dojedziemy na miejsce i wymienimy je. Ale to nie wszystko!

Sprzedaż opony do samochodów ciężarowych Warszawa

Proponujemy Ci także możliwość kupienia opon do samochodów ciężarowych w Serwisie Opon 24h. Wszystkie produkty, które oferujemy są wytrzymałe. Dzięki temu zaoszczędzasz czas oraz pieniądze. Ogumienie, które proponujemy Ci jest wielosezonowe, a do tego wysokiej jakości. Dlaczego to takie ważne jest? Samochody ciężarowe są poddawane ogromnej eksploatacji oraz obciążeniom. Muszą zapewnić także największe bezpieczeństwo przewożonych towarów. Dlatego oferujemy opony, których ogumienie jest wzmocnione, indeks nośności wynosi minimum 500 kg, każdy model ma oznaczenie C.

Pomożemy Ci w wyborze  opon do samochodów ciężarowych oraz ich wymianie

Nie wiesz jaką wybrać oponę do samochodu ciężarowego? Chcesz wymienić oponę w miejscu, w którym uległa uszkodzeniu? Skontaktuj się z nami jak najszybciej. Oferujemy fachowe doradztwo, ale także usługę mobilnej wulkanizacji 24 h. Oprócz tego dostępne są u nas także:

Gdzie możesz skorzystać z naszych usług?

Działamy na terenie Województwa Mazowieckiego. Obsługujemy samochody ciężarowe, maszyny rolnicze i budowlane na drogach i autostradach: A2, S2, S8, S7, DK 50, DK 14, DK 70.

Zapraszamy do współpracy.

Call Now Button