Facebook
Nasza oferta

Trwałe opony do wózków widłowych w Serwisie Opon 24h

Czym pracujesz na hali i korzystasz z widlaka? Tak samo jak w każdym pojeździe tak i w wózku widłowym elementy te mogą ulegać uszkodzeniu. Jeśli szukasz opony do wózka widłowego lub chcesz ją wymienić, skontaktuj się z Serwisem Opon jak najszybciej. Oferujemy Ci możliwość kupna opon do wózków widłowych Warszawa oraz mobilną wulkanizację 24h.

Dlaczego warto zdecydować się na opony do wózków widłowych w Serwisie Opon 24h?

Opony, które oferujemy w Serwisie Opon 24h są wytrzymałe. To gwarantuje, że pojazd będzie płynnie się poruszał i pokonywał przeszkody, a przewożony ładunek będzie bezpieczny. Na co zwracamy uwagę wybierając opony? Dobierając opony do wózków widłowych, bierzemy pod uwagę: rodzaj pojazdu, typ podłoża oraz charakter transportowanych towarów.

Kiedy warto wymienić opony do wózków widłowych Warszawa?

Opony do wózków widłowych należy wymienić w kilku sytuacjach. Należą do nich:

Dlaczego prawidłowa wymiana opony wózku widłowym jest tak ważna?

Prawidłowa wymiana opon w wózku widłowym ma ogromne znacznie dla efektywnej pracy całego pojazdu. Właściwy stan opon podlega także kontroli, którą przeprowadza Urząd Dozoru Technicznego. Podczas kontroli sprawdzany jest stan techniczny pojazdu i dopuszczenie go do pracy.

Gdzie świadczymy usługi?

Działamy na Województwie Mazowieckim, obsługujemy klientów na drogach i autostradach: A2, S2, S8, S7, DK 50, DK 14, DK 70. Współpracujemy z klientami z sektoru biznesowego. Proponujemy także: serwis ogumienia, mobilny warsztat oraz auto pomoc 24h.

Serdecznie zapraszamy.