Facebook
Nasza oferta

Profesjonalna mobilna wulkanizacja TIR w Serwisie Opon 24h

Czy jesteś międzynarodowym kierowcą i podczas przewożenia ładunku Twój samochód ciężarowy uległ awarii? Jesteśmy Serwisem Opon 24h i zajmujemy się świadczeniem usług mobilnej wulkanizacji tir na terenie Województwa Mazowieckiego na drogach i autostradach: A2, S2, S8, S7, DK 50, DK 14, DK 70.

Mobilna wulkanizacja Tir – szeroka oferta

Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ogromna odpowiedzialność ciąży na kierowcach samochodów ciężarowych. W naszej ofercie znajdziesz:

Dlaczego warto skorzystać z usług mobilnej wulkanizacji TIR?

Bezpieczeństwo

Dojedziemy do Ciebie bez względu na to, w którym miejscu Twoje auto ulegnie awarii. Na miejscu wymienimy uszkodzoną część, a jeśli to niemożliwe zabezpieczymy auto. Zabierzemy ją, naprawimy i zamontujemy nową. Dzięki temu nie będziesz musiał nigdzie poruszać się uszkodzonym samochodem i nie będziesz narażał siebie i innych na niebezpieczeństwo.

Szybka naprawa

Na miejsce docieramy najszybciej jak to tylko możliwe. Korzystając z szybkiej i sprawnej naprawy lub wymiany dotrzesz na miejsce zgodnie z czasem, który miałeś ustalony.

Zaoszczędzisz czas

Decydując się na skorzystanie z naszej oferty, zaoszczędzisz czas, którym musiałbyś poświęcić na czekanie w kolejce w serwisie samochodowym stacjonarnym.

Profesjonalna obsługa

W naszym zespole zatrudniamy specjalistów, którzy zajmują się wykonywaniem usług związanych z wulkanizacją mobilną TIR. To sprawia, że powodują wiedzę oraz doświadczenie w tym.

Jeśli Twoje auto uległo awarii, skorzystaj z usług wulkanizacji mobilnej Tir jak najszybciej.

 

Call Now Button