Facebook
Nasza oferta

Wymiana opon Targówek

Już na samą myśl o nadchodzącej wiośnie ogarnia Cię zniechęcenie, związane z koniecznością wymiany opon? Nie lubisz tracić godzin na czekaniu na swoją kolej u wulkanizatora? Świetnie się składa – mamy bowiem ofertę dokładnie szytą na Twoją miarę. Mobilna wulkanizacja Targówek pozwoli Ci na wymianę bądź naprawę opon w dogodnym czasie i miejscu – to Ty decydujesz, gdzie zabierzemy się do pracy. Chcesz wiedzieć więcej, jak to działa? Zapraszamy do poznania naszej oferty!

Mobilna wymiana opon Targówek

Czas skończyć ze stereotypowym jeżdżeniem do wulkanizatora przed każdym sezonem i traceniem czasu na dojazdy, a także na swoją kolej. Spraw, by to on przyjechał do Ciebie! Wystarczy jeden telefon i możemy się z Tobą umówić na profesjonalną i kompleksową usługę. Niezależnie czy masz jeden samochód osobowy, czy pokaźną flotę ciężarówek, to my przyjedziemy do Ciebie, a nasi pracownicy mający dostęp do pełnego wyposażenia warsztatowego (zainstalowanego w ciężarówce) wykonają dla Ciebie usługę na miejscu. Naprawa uszkodzonej opony? Nie ma problemu! Wymiana opon na zimowe? Jak najbardziej! Przechowywanie drugiego kompletu opon lub kół? Zrobimy to dla Ciebie, a za pół roku przywieziemy go z powrotem do Ciebie. Nic nie stoi na przeszkodzie, by wymienić opony w godzinach Twojej pracy, na przyzakładowym parkingu, podczas gdy Ty będziesz spokojnie wykonywać swoje obowiązki.

Mobilna wulkanizacja Targówek to oferta skierowana również do zarządzających flotami pojazdów i właścicieli firm, dla których sezonowe wymiany opon to logistyczny ból głowy. Od teraz można zabrać się za to znacznie łatwiej. To nasi wulkanizatorzy przyjadą do Ciebie i wykonają wymiany we wszystkich pojazdach na miejscu. Zapraszamy więc do współpracy!

Call Now Button