Facebook
Nasza oferta

Wymiana opon TIR Wesoła

Czy wiesz o tym, że wymiana opon wcale nie musi oznaczać tracenia ogromnych ilości w kolejkach u wulkanizatora? Że ogumienie w Twoim samochodzie może być wymienione nawet podczas Twojej pracy, a ty nie musisz poświęcić na to nawet pięciu minut? Że w dowolny adres może przyjechać mobilna wulkanizacja Wesoła i szybko i sprawnie wymienić koła albo opony lub naprawić uszkodzenia? Jeśli do tej pory nie miałeś okazji skorzystać z takiego rozwiązani i przekonać się jakie to wygodne, to zachęcamy Cię do wypróbowania naszych usług. Dlaczego warto?

Mobilna wymiana opon TIR Wesoła – przede wszystkim wygodnie

Nie musisz rezerwować całego dnia na wizytę u wulkanizatora, aby wymienić opony lub usunąć uszkodzenia, które się na nich pojawiły. Możesz zamówić usługę mobilną, w ramach której to nasz zespół przyjedzie we wskazane przez Ciebie miejsce i wykona zlecone zadanie. Ty w tym czasie możesz realizować swoje plany w pracy czy w domu. Wymiana opon TIR nie będzie trwała dłużej niż w przypadku wizyty w zakładzie stacjonarnym, a zlecone naprawy wykonujemy dokładnie w taki sam sposób jak w warsztacie.

Z naszych usług bardzo chętnie korzystają również osoby zarządzające flotami pojazdów w firmach, dzięki czemu udaje im się zaoszczędzić mnóstwo czasu i wymienić równocześnie opony we wszystkich samochodach należących do przedsiębiorstwa. Do tej pory wykonaliśmy setki usług i większość klientów z zadowoleniem do nas powraca. Oferujemy również przechowywanie drugiego kompletu kół czy opon – tak by przywieźć go do Ciebie z powrotem, kiedy będzie potrzebny. Jedno jest pewne – będziemy w stanie zaoferować Ci rozwiązanie idealnie trafiające w Twoje potrzeby!

Call Now Button